• Актуальне / Заходи / Суспільство

  Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Тячівській райдержадміністрації   Відтак з  метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей,  27 вересня 2017 року під керівництвом голови Тячівської РДА Василя Дем’янчук відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації. 


           В роботі Комісії взяли участь представники служби у справах дітей та центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Тячівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області, управлінь державної адміністрації: освіти, соціального захисту населення, фінансового, а також представник ДРАЦСУ.

           На порядок денний засідання було винесено ряд питань, а саме: 
   - надання дозволів на дарування дітям нерухомого майна;
   - надання дозволу на продаж нерухомості, право користування якого мають малолітні;
   - доцільність позбавлення батьківських прав батьків, що ухиляються від виконання батьківських обов’язків;
   -визначення порядку участі батька у вихованні дітей, усунення перешкод у спілкуванні з дітьми та встановлення днів та годин зустрічей ними;
   -надання дозволу матері на тимчасові виїзди дитини за кордон без згоди батька;

   - розгляд питання щодо незалежного виконання обов'язків опікуна дітей тощо.
   
    На Комісії було затверджено та перезатверджено індивідуальні плани дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах, а також дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
  Всі питання порядку денного були, попередньо, ретельно вивчені працівниками служби у справах дітей державної адміністрації.
      В ході засідання було заслухано, як заявників, так і членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції.
     З’ясовано всі обставини та факти по кожному питанню, обговорено та прийнято рішення в інтересах дітей.
  Кожна дитина має право на соціальну підтримку та захист з боку держави і за будь-яких обставин інтереси та права дітей мають стояти на першому місці. 


  скачать dle 11.3