• Актуальне / Заходи

На понеділковій нараді обговорено стан підготовки до опалювального сезону

Сьогодні, 2 жовтня відбулася понеділкова нарада, яку провів голова Тячівської райдержадміністрації Василь Дем’янчук.

В нараді також взяли участь керівник апарату Богдан  Макусій,  керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організації району. Насамперед на порядку денному питання про  стан підготовки закладів та господарства району до роботи в осінньо-зимовий період. На що особливу увагу звернув Василь Дем’янчук, адже питання підготовки об’єктів соціально – культурної сфери та житлово – комунального господарства до роботи в осінньо –зимовий період потребує посиленого контролю.
      У ході наради учасники заслухали доповіді керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації та підприємств, установ про оперативну ситуацію з виконання заходів щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період. Особливу увагу було приділено питанням щодо створення необхідного запасу палива на об’єктах закладів медицини, освіти, культури тощо.
        За результатами засідання підготовлені відповідні  доручення.
    Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

скачать dle 11.3