• Актуальне / Заходи / Культура

На Тячівщині відсвяткували Міжнародний день музики

Сьогодні, 3 жовтня,  у Тячівському районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня музики, на якому був  присутній перший заступник голови Тячівської райдержадміністрації Михайло Полажинець.

Який насамперед привітав усіх із Міжнародним днем музики, адже музика збагачує життя тих, хто її творить, і тих, хто її сприймає серцем. Він щиро подякував за працю усім, хто вирощує таланти, передає свої вміння молодим людям, виховує у них патріотизм і любов до своєї держави. “Хай добро, яке ви випромінюєте разом з музикою, множиться і вертається до вас сторицею», - побажав Михайло Полажинець.
     Тоді він вручив учасникам концерту грамоти, а кращим педагогам музичних шкіл міста — Почесні грамоти та Подяки голови адміністрації з нагоди Міжнародного дня музики.
      Згодом святкування Міжнародного дня музики продовжилося концертом працівників, викладачів шкіл мистецтв району.
                                                                                                                       Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

скачать dle 11.3