• Актуальне / Заходи / Головне

Привітання голови районної держадміністрації Василя Дем'янчука з Днем захисника України

Шановні земляки, відважні сини українського народу!
        Вітаю вас зі святом мужності і патріотизму – Днем захисника України! Ця пам’ятна дата об’єднує чотири величні свята – день Українського козацтва, день утворення Української повстанської армії, свято Покрови Пресвятої Богородиці та нещодавно запроваджене державне свято – День захисника України.

Ми з особливою повагою й пошаною вдивляємося в образи тих героїв, які хоробро боролися й віддавали життя за її волю й суверенність. Їх чимало було в історії нашої країни, імена цих відважних синів рідної землі золотом уписані в її пам’яті.
       Ми пам’ятаємо всіх полеглих земляків, вони без перебільшення – герої, ми шануємо тих, хто вже демобілізований, але не слід забувати й волонтерів. Вони – прості люди, які на другий план відклали особисте життя, адже не просто вболівають за майбутнє країни, вони мають незламну віру в перемогу і щодня роблять кроки для того, щоб наша армія та бійці були забезпечені всім необхідним, щоб хлопці на передовій вживали не технічну воду, а питну. За час свого існування народні активісти зібрали мільйони гривень на потреби армії.
        У цей величний день ми просимо Пресвяту Богородицю взяти під своє покровительство усіх захисників України. Подарувати їм гарну долю, міцне здоров’я, довголіття, а найважливіше – можливість виконувати свій обов’язок у мирній та процвітаючій Україні.
    З повагою та найкращими побажаннями,
                  голова райдержадміністрації  Василь Дем’янчук

скачать dle 11.3