• Актуальне / Заходи / Суспільство

Вітання війського комісара Тячівського районного військкомату з Днем захистника України

Дорогі земляки! 14 жовтня, у день Покрови Пресвятої Богородиці, захисниці українського козацтва, ми відзначаємо державне свято – День захисника України! Це свято, започатковане у нелегкі для України часи, покликане вшанувати мужність та героїзм справжніх патріотів, захисників незалежності та суверенітету нашої держави. Завдяки Вашій мужності й відданості країні й українському народові ми спільними зусиллями відстоюємо у боротьбі за національну незалежність.
       Прийміть щирі вітання зі святом, що уособило доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі, – Днем захисника України.
      Шановні тячівці, всі ті, хто доклав та докладає своїх зусиль до захисту нашої держави! Щиро, від усього серця вітаю Вас зі святом – Днем захисника України. Святий обов’язок захищати свою Батьківщину та боронити правду своєю силою та волею. Сьогодні у кожному домі віддають данину шани й поваги, тим, хто в лиху годину мужньо боронив українську землю. Перед Вами схиляємося та вчимося у Вас любити Батьківщину! Щастя, Вам, дорогі захисники, доброго здоров’я та довгих років мирного життя у люблячих родинах!
                                                              З повагою,
      військовий  комісар  Тячівського районного військкомату Ігор ТИЩУК