• Актуальне / Суспільство

У поліклінічному відділенні Нересницької дільничної лікарні триває ремонт покрівлі

Сьогодні, 9 листопада, голова Тячівської районної держадміністрації Василь Дем’янчук здійснив робочу поїздку в Нересницю. Зокрема, проінспектувавши ремонт покрівлі поліклінічного відділення Нересницької дільничної лікарні. На зустрічі, був присутній обласний депутат Василь Федурцьо, сільський голова  Василь Гасинець та головний лікар Нересницької ДЛ Степан Бедевельський.

- Ми дуже задоволені тим, що вже оновлюється покриття, адже  старий шифер не витримував погодніх умов. – відзначив головний лікар Нереснянської ДЛ.
       Реконструкція покрівлі поліклінічного відділення стала можливою завдяки коштам, що були залучені з обласного, районного та селищного бюджету. Отримати кошти з держави саме на цей нужденний об’єкт, вдалося завдяки наявності конструктивної співпраці районної з обласною владою.

— Капітальні ремонти проводяться у кожному лікувальному закладі. Більша частина ремонтних робіт спрямована на енергозбереження — ремонт покрівлі, заміна вікон та дверей, утеплення. На жаль, вирішити всі медичні питання у районі швидкими темпами не завжди вдається, втім, за допомогою співпраці впевнені, що буде все,  — зауважив Василь Дем’янчук.
    Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

скачать dle 11.3