• Актуальне / Заходи / Освіта / Суспільство

Керівництвом району вручено новий шкільний автобус Новоселицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів: фоторепортаж

Сьогодні, 9 листопада, в Новоселицькій загальноосвітній школі відбулась урочиста церемонія вручення шкільного автобуса, який буде здійснювати маршрут по ближніх присілках до школи.

За інформацією, у Новоселицькій загальноосвітній школі навчається близько 600 учнів, половині з яких потрібно добиратися.
      Автобус був придбаний за кошти Держбюджету у співфінансуванні з місцевими бюджетами (співвідношення 70% на 30%) на загальну суму 21,8 мільйона гривень. При цьому завдяки системі електронних закупівель «PROZORRO» вдалося зекономити близько дев’ятсот тисяч гривень.
        В урочистих заходах узяли участь голова Тячівської державної адміністрації Василь Дем’янчук, обласний депутат Василь Федурцьо, начальник управління освіти районної державної адміністрації Марія Думнич, голова сільської ради Василина Орябко, школярі та вчителі.
      Василь Дем’янчук привітав усіх із цією знаковою подією, зазначивши, що шкільний автобус − потреба для дітей, батьків та педагогічного колективу. Він наголосив, що увага влади до підростаючого покоління дуже важлива, адже саме теперішнім учням у майбутньому продовжувати розбудову держави.
       Під дружні оплески присутніх голова державної адміністрації разом з гостями перерізав червону стрічку, побажавши, аби довгоочікуваний дарунок став символом усього позитивного, завжди приносив тільки успіх та радість.
    Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

скачать dle 11.3