• Актуальне / Заходи / Суспільство / Головне

ДЕПУТАТИ ОБРАЛИ НОВОГО ГОЛОВУ ТЯЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Сьогодні, 10 листопада, відбулося третє пленарне засідання десятої сесії Тячівської  районної ради сьомого скликання. Із 42 депутатів районної ради на сесії були присутні 35 депутатів.

У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Василь Дем’янчук, депутати Тячівської районної ради,  керівники управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, громадські організації, представники засобів масової інформації та ін.
       На розгляд сесії по при інших питань, виносилося важливе та очікуване питання «Про дострокове припинення повноважень голови Тячівської районної ради». Під час проведення таємного голосування щодо дострокового припинення повноважень голови Тячівської  районної ради:
    – «За» дострокове припинення повноважень голови Тячівської районної ради Каганця Василя Йосиповича проголосувало 25 депутатів.
    – «Проти» дострокового припинення повноважень голови районної ради проголосувало 0 депутатів.
      Лічильна комісія прийняла рішення, відповідно до ст.55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи результати таємного голосування вважати достроково припиненими повноваження голови Тячівської районної ради  Василя Каганця, після чого оголосив про припинення своїх повноважень, подякував за співпрацю та  зайняв  депутатське місце у залі.   Надалі вів сесію його заступник Василь Кушілка.
       Одразу ж, відповідно до чинного законодавства, на засіданні відбулось обрання нового голови. В ході обговорення, депутати висунули на цю посаду Івана Фабриція, який до цього часу виконував обов'язки начальника відділу охорони здоров’я Тячівської райдержадміністрації. Результати голосування, в якому взяло участь 25 депутатів: «за» – 25, «проти» – 0, «утримались» – 0. Виступаючи перед присутніми новообраний голова районної ради в свою чергу, подякував за висловлену йому довіру та запевнив, що серед пріоритетів в роботі виконавчої влади Тячівщини буде стабілізація роботи всіх галузей, виконання бюджету, сприяння залучення інвестицій, подальший розвиток галузі медицини та освіти, соціальний захист малозабезпечених верств населення та інше.
         Також депутати взяли до відома заяву заступника голови районної ради Василя Кушілки з проханням звільнити його із займаної посади за власним бажанням. Сесія ухвалила заяву.
      Після чого, відбулося проведення таємного голосування нового заступника голови Тячівської районної ради. Висунуто кандидатуру – депутата Тячівської районної ради Ігоря Грабаря, за якого проголосували  –  24 депутати.
    Після виборів депутати вирішили ряд питань, які планувалося затвердити на порядку денному. Сесію завершили урочисто Гімном України.
    Зульфія БАБАЄВА,
    прес-служба Тячівської райдержадміністрації