• Актуальне / Заходи / Головне / Важливо

Василь Дем'янчук проінспектував ремонт доріг по району – у Вільхівських- Лазах, Тернові та Нересниці

На днях, голова Тячівської державної адміністрації Василь Дем'янчук здійснив робочу поїздку у населені пункти Вільхівські-Лази, Тернові та Нересниці.

Головною метою візиту очільника району стало ознайомлення з ходом виконання ремонту доріг в населеному пункті.  Кошти в сумі 1,5 млн грн на об'єкт виділено з обласного та районного бюджету.  Адже понад 270 кілометрів – протяжність доріг Тячівщини – найбільшого району Закарпаття, які з часів незалежності України капітально не ремонтувалися, та потребують відновлення. Саме це завдання у пріоритеті районної та обласної влади.
       Відтак Василь Дем'янчук, разом зі своїм першим заступником Михайлом Полажинцем зустрівся з представниками підрядника, ознайомився з ситуацією на об'єкті, де проводились роботи.
       На сьогодні залучена до ремонту  дорожньо-будівельна компанія ТОВ «УКРШЛЯХБУД», яка встеляла нове суцільне асфальтне покриття.
      - Загалом з боку обласного і районного керівництва робиться все можливе для покращення інфраструктури доріг. Ми співпрацюємо, маємо результат, тому я впевнений, що в майбутньому вдасться зробити набагато більше. – зазначає Василь Дем’янчук.
       Охопили програмою відновлення автошляхів краю й інші напрямки, зокрема, розпочато ремонт напрямку Красна - Усть-Чорна та с. Підплеша Нересницької сільської ради.
       Як наголосив голова РДА Василь Дем'янчук на сьогодні важливим є те, аби підрядник, зважаючи на кліматичні умови, максимально використовував кожен погожий день для проведення робіт.
    Зульфія БАБАЄВА,
    прес-служба Тячівської райдержадміністрації