• Актуальне / Заходи / Охорона здоров'я

Очікувати на прийом до лікаря в Тячівській райполіклініці тепер комфотно

Як ми уже повідомляли, у Тячівській районній поліклініці йде до завершення капітальний ремонт: встановлені металопластикові двері, проводився косметичний ремонт, заміна електропроводки, встановлено новий інвентар на коридорах тощо.
       Рішення про його проведення було прийнято ще минулого року, проте через брак коштів процес гальмувався та цьогоріч районна влада в першу чергу звернула увагу на дану проблему.
       Розповідаючи про хід робіт, начальник відділу охорони здоров’я Іван Фабрицій наголосив, що втілити проект у життя вдалося завдяки спільним зусиллям обласної та районної влади.
       Відтепер, пацієнтам стане комфортніше очікувати на прийом до лікаря в чистих та зручних умовах.

скачать dle 11.3