• Актуальне / Суспільство

16 листопада - день працівників радіо телебачення і зв'язку

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!
        Щиро вітаю Вас із професійним святом!
        Для сучасного суспільства Ваша робота є дуже важливою. Адже сьогодні людство активно користується засобами телебачення, радіо, зв’язку, мережею Інтернет, аби завжди знайомитися з необхідною інформацією та спілкуватися між собою.
    Завдяки Вашому високому професіоналізму та оперативній роботі українці щодня дізнаються про події у нашому місті і у світі, а також одержують якісні послуги зв’язку.
       Від Вашої об’єктивності, відповідальності та сумлінного виконання професійних завдань великою мірою залежить поінформованість і свідомість нашого суспільства.
    З нагоди свята зичу Вам, шановні працівники радіо, телебачення і зв’язку, життєвої наснаги, реалізації творчих ідей, професійного зростання та нових здобутків!
                                                                                                                               З повагою, голова Тячівської райдержадміністрації
    Василь Дем'янчук