• Актуальне / Заходи / Суспільство

У Тячівській РДА відбулося засідання комісії з питань захисту дітей

Вчора, 20 грудня,  під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Михайла Полажинця  відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Тячівській районній державній адміністрації.

Загалом, на комісії розглянуто 15 питань стосовно:
    • надання дозволу на дарування житла для малолітнього;
    • затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
    • усунення перешкод по спілкуванню з дітьми тощо.
        Крім того затверджено індивідуальні плани дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей районної державної адміністрації.
        В ході проведення комісії було заслухано запрошених заявників, з'ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо та прийнято рішення. Організаційну підготовку засідання здійснили працівники служби у справах дітей райдержадміністрації.

скачать dle 11.3