• Актуальне / Заходи / Суспільство

Голова Тячівської районної ради зустрівся з австрійськими благодійниками та послом Австрії в Україні

Цими днями, голова Тячівської районної ради Іван Фабрицій зустрівся із австрійськими благодійниками, які напередодні Дня Святого Миколая привезли подарунки для дітей Тячівщини.

У зустрічі взяли участь -  посол Австрії в Україні Герміне Поппеллер та директор організації «Ландлергільфе» Гельмут Атцлінгер.
         У рамках зустрічі Іван Фабрицій подякував гостям за приємний візит та постійну допомогу мешканцям Тячівщини, їх щорічну допомогу та підтримку не тільки на новорічно-різдвяні свята, але й повсякчас.
       Адже Тячівщина вже 17-й рік поспіль отримує іграшки, солодощі, олівці, ручки, сувеніри, тощо - дружній привіт від школярів та дошкільнята з Верхньої Австрії, які власноруч підготували подарункові пакунки для своїх однолітків. Часто діти залишають у посилках свої домашні адреси, щоб знайти нових друзів в Українi.
    Також, варто відзначити, що під час зустрічі з послом обговорено ряд важливих питань щодо налагодження дружньої співпраці тощо.

скачать dle 11.3