• Актуальне / Суспільство

Вітаємо значну частину громади району — віруючих з Різдвом Христовим!

Шановні мешканці Тячівщини!
                   Вітаємо значну частину громади району —  віруючих католиків, протестантів з Різдвом Христовим!

Щороку ви першими маєте щасливу нагоду спостерігати на небосхилі спалах яскравої різдвяної зірки. Її промені несуть радість у кожну сім’ю, у кожну домівку. Тепло і лагідність цього свята однаково зігрівають усіх християн світу, незалежно від того, до якої нації чи релігійної традиції вони належать, і які погляди поділяють.
         Сподіваємось, що у Різдво Христове всі віруючі щиро звернуть свої помисли до заповідей Божих, як вічних цінностей у відносинах між людьми, щоби надалі сповідувати їх щодня.
        З сердечною теплотою бажаємо добра і благополуччя, злагоди і любові вашим родинам! Нехай збудуться найзаповітніші мрії.
        Зичимо міцного здоров’я, достатку, добрих і вірних друзів на життєвій дорозі!
       Гарних вам і радісних різдвяних свят!

З повагою,
                                                                                                 голова Тячівської райдержадміністрації Василь Дем’янчук