Москаль: «Протягом 2017-го року на Закарпатті побувало близько 2 мільйонів туристів – це абсолютний рекорд!»

2018-01-03 08:28:16

Протягом минулого року Закарпаття відвідали близько двох мільйонів туристів, що приблизно на третину більше, ніж у 2016 році. Надходження до бюджету за надання туристичних послуг порівняно з 2016-м роком зросли на 34,5 відсотків, повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

– Найпопулярнішими для туристів районами стали Берегівський, Хустський, Свалявський та Рахівський, – повідомляє Геннадій Москаль. – Це зумовлено насамперед термальними курортами та санаторно-лікувальними закладами, які тут зосереджені. До речі, той факт, що найпопулярнішим став саме Берегівський район, свідчить – міфи, які нав’язувалися центральними телеканалами про угорськомовні райони Закарпаття, де начебто не розуміють приїжджих, не спрацювали.
У 2018-му продовжимо працювати на туристичну галузь Закарпаття і зробимо все, щоб побити минулорічний рекорд.