• Актуальне / Заходи / Культура / Головне / Важливо

Вино смакували та колядували: у Тячеві відбулися традиційні конкурси «Вертеп-2018» та «Червене вино»

Вчора, 9 січня, в Тячеві на площі Поштовій, відбувся районний огляд- конкурс вертепів та колядницьких груп «Вертеп-2018», фестиваль «Червене вино» та  конкурс малюнків на різдвяну тематику.

З вітальними словами до присутніх звернулися представники районної влади – начальник відділу культури РДА Василь Гудак, перший заступник голови Тячівської райдержадміністрації Михайло Полажинець, заступник голови Тячівської районної ради Ігор Грабар та керуюча справами виконкому Тячівської міської ради Ольга Решетар.
    Ці ж посадовці увійшли до складу журі конкурсу, яке визначало найкращих виноробів та колядників.
      - Це чудова традиція влаштовувати такі різдвяні фестивалі та конкурси, адже вони насамперед утверджують та популяризують красу народних звичаїв та традицій. – підкреслив перший заступник голови Тячівської РДА, Михайло Полажинець.
         Під час фестивалю веселили глядачів колоритні колядницькі гурти, та працівники закладів культури з різних куточків району, які привезли на свято свою продукцію.
         За участь у різдвяному дійсті учасники отримали грамоти й смачні подарунки.  Але найголовнішою нагородою для них були оплески вдячних містян
    та гостей, котрі не були пасивними глядачами - смакували вином та жили різдвяним настроєм.
     Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

скачать dle 11.3