• Актуальне / Заходи / Охорона здоров'я / Головне

У навчальних закладах Тячівщини рекомендовано продовжити канікули

Про це йшлося, сьогодні, 1 лютого, в Тячівській райдержадміністрації під час засідання надзвичайної протиепідемічна комісії, яку провів перший заступник голови Тячівської райдержадміністрації Михайло Полажинець, де і вирішено рекомендувати продовжити канікули у школах району на тиждень – до 9 лютого.

Станом на 30 січня у Тячівському районі зареєстровано 112 хворих на кір, з  них 83 дітей.
       "У нас є випадки захворювання серед школярів. Тож вирішили продовжити канікули, щоб убезпечити дітей від зараження. Через тиждень побачимо, як буде розвиватися ситуація, і там будемо вирішувати, що робити далі. Проте поки що плануємо тільки тиждень додаткових канікул", – каже Михайло Полажинець.
      Варто зауважити, що нещодавно, завдячуючи губернатору області Геннадію Москалю  до Закарпаття з Угорщини прибули вісім тисяч вакцин від кору, серед яких 1200 вакцин отримала Тячівщина.
       Медики попереджають, що кір є небезпечним захворюванням, особливо для дорослих, і може мати важкі наслідки для організму. Вберегти від нього може лише    щеплення.
                                                                                                                                       Зульфія Бабаєва, прес-служба Тячівської РДА

скачать dle 11.3