Вітання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану

2018-02-14 14:53:32

Шановні учасники бойових дій,
воїни-інтернаціоналісти, родини загиблих воїнів!
   Щиро  вітаю вас з 29-ю річницею виведення радянських військ з Афганістану і Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав!
   З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни. Але час непідвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.
    З глибокою шаною згадуємо усіх, хто загинув під час виконання свого військового обов’язку за межами України, з особливим болем згадуючи війну в Афганістані.
    Усім, хто пройшов через горнило жорстокої війни, бажаємо міцного здоров’я, оптимізму, родинного щастя та благополуччя.
    Нехай завжди над нами буде мирне небо!
  З повагою,
Василь Дем'янчук