Відбулася методична нарада завідувачів дошкільних навчальних закладів району

2018-04-20 15:16:36

Сьогодні, 20 квітня, на базі Тячівського ЦДЮТ відбулась нарада з завідуючими дитячих навчальних закладів. Нарада відбулася за участю - першого заступника голови Тячівської РДА Михайла Полажинця, начальника Управління освіти Марії Думнич, начальник відділу дошкільної та загальної середньої освіти Наталія Мацола, головний спеціаліст відділу дошкільної та загальної середньої освіти Мар'яна Попович та ін.

На порядку денному ряд актуальних питань, зокрема, які стосувалися:
 - завдань директора, завідувача освітніх закладів щодо успішного завершення навчального року та завдань на літній період;
 - методичних рекомендацій організації взаємодії закладів дошкільної освіти з батьками - вихованців;
 - стосовно внесення змін до переліку документів щодо зарахування ( прийому ) в заклади дошкільної освіти;
 - реєстрації харчоблоку в закладах освіти;
 - про організацію проведення Всеукраїнську інформаційно-профілактичну акцію "Відповідальність починається з мене";
 - заходів соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей;
 - заходів  озелененню та поліпшення благоустрою, організації  місячника „Чисті узбіччя”;
 - підведення підсумків І етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу" Найкращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах" на 2017-2018 н.р.
  Переможцями яких стали:  серед міської місцевості:
 І місце  - ДНЗ "Веселка" Тересвянської селищної ради;
 ІІ місце - Солотвинський ДНЗ ясла - садок №1;
 ІІІ місце - Буштинський ДНЗ ясла - садок №3;
  серед сільської місцевості:
І місце - Ганичівський ДНЗ ясла-садок;
ІІ місце - Широколузький ДНЗ ясла-садок;
ІІІ місце - Калинівський ДНЗ №1 "Калинка";

Також, варто відмітити, начальник Управління освіти Марія Думнич під час виступу надала важливу інформацію щодо  організації освітніх процесів в навчальних закладах у 2017 - 2018 роках; про затвердження плану на 2017-2019 н.р, поетапне створення додаткових місць в закладах освіти, зміни та нормативні акти та  інше.
 Прес-служба Тячівської РДА

й