• Актуальне / Заходи / Головне

Стан ремонту автомобільних доріг та підготовка до опалювального сезону на Тячівщині - основні питання понеділкової наради при голові РДА

Сьогодні, 17 липня, відбулася понеділкова нарада під керівництвом голови Тячівської райдержадміністрації Василя Дем’янчука. За участю першого заступника Михайла Полажинця, керівника апарату державної адміністрації Богдана Макусія, голови Тячівської районної ради Василя Каганця, прокурора Тячівського району Степана Жовніра, керівників відділів апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники установ та організації району, правоохоронних та контролюючих органів.

На порядку денному зокрема, питання щодо стану ремонту автомобільних доріг в районі,  проведення очистки придорожніх смуг інформував начальник Тячівської філії «Райавтодор»; про виконану роботу за І півріччя 2017 року відділу у Тячівському районі Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області інформував начальник відділу у Тячівському районі Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Богдан Немеш; про стан підготовки бюджетних установ  до початку опалювального  періоду начальник  відділу охорони здоров'я  державної адміністрації Іван Фабрицій; начальник управління освіти державної  адміністрації Марія Думнич; в.о. начальника  відділу культури державної адміністрації Ольга Магула. За результатами наради Василь Дем’янчук  надав ряд доручень.
                                                                                                                Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

скачать dle 11.3