• Актуальне / Заходи

В Тячівській РДА відбулася робоча зустріч з питань протидії торгівлі людьми

Сьогодні, 9 липня, в Тячівській райдержадміністрації відбулася робоча зустріч щодо здійснення громадського контролю щодо формування та реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми в Закарпатській області за підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ) Агенства ООН з питань міграції.
      Зустріч відбулася за участю першого заступника голови Тячівської РДА Михайла Полажинця, представників ЗГЖО"Веста" та суб’єктів НМВ виконання заходів з протидії торгівлі людьми в Тячівському районі.
      Метою зустрічі стало обговорення проблеми торгівлі людьми, питання виявлення та ідентифікації ПТЛ, фінансування заходів з протидії торгівлі людьми в районах, проведення інформаційних кампаній тощо.

скачать dle 11.3