• Актуальне / Заходи / Охорона здоров'я / Головне

У хірургічному відділенні Тячівської РЛ відкрито оновлену сучасну палату : ФОТО

Сьогодні, 20 липня в Тячівській районній лікарні відбулося урочисте відкриття оновленої палати відділення хірургії, ремонт та капітальне оновлення якої відбулося за сприяння обласного депутата, голови Тячівської райдержадміністрації Василя Дем’янчука та депутата районної ради, начальника відділу охорони здоров’я Івана Фабриція.

Косметичний ремонт, нові меблі та інвентар, сучасне обладнання, належні санітарні умови. Так сьогодні виглядає одна з нових палат хірургічного відділення Тячівської районної лікарні після капітального ремонту. Комфортно лікуватись пацієнтам та комфортно працювати лікарям. Після  реконструкції палати  у хірургічному відділенні лікарі  готуються приймати перших пацієнтів. По дванадцять людей у палаті – такого більше не буде.  Іван Фабрицій під час урочистостей щиро подякував голові РДА Василю Дем'янчуку за співпрацю та оперативне виконання благодійної справи.  Відзначивши, працювати з людьми, які добре розуміють усі проблеми та болі сучасного  медичного закладу, як медик – медиків дуже приємно. За підтримки районної райлікарня, яка вже протягом останнього часу зазнала помітних змін, надалі ще покращить свій вигляд, поліпшить умови перебування у її стінах пацієнтів
         Подряпані стелі, обшарпана підлога та меблі з радянських часів - так виглядають сусідні   палати до капітального ремонту. Протягом  останніх   років створення та поліпшення умов перебування  у лікарні проводилось лише на словах.
       « Маємо мету, що за незначний час  вони теж  перетворяться у палати, що стануть прикладом для тих, хто вирішить також долучитися до доброї справи ремонту лікарень», - розповів керівник району  Василь Дем'янчук.
      Голова  райдержадміністрації наголосив, що надзвичайно важливим є той факт, що в розрізі сучасних подій, влада та суспільство об’єднуються навколо спільних ідей, зокрема і щодо підвищення медичного обслуговування. Відтак, це ще раз доводить про єдність та спільне бажання жити у суверенній, демократичній, європейській країні.
     Керівництво району також зацікавились питаннями кадрового забезпечення, укомплектування необхідним медичним обладнанням та апаратурою, їх якістю та станом зношення. Обговорювали інші проблемні питання, які є сьогодні актуальними для закладу, намагалися спільно знайти шляхи вирішення нагальних проблем з метою підвищення рівня надання медичних послуг.
                                                           Зульфія Бабаєва, прес-служба Тячівської райдержадміністрації

скачать dle 11.3