• Актуальне / Заходи / Головне

Дитяче відділення Тячівської РЛ отримало цінні подарунки для маленьких пацієнтів: фото

20 липня, у дитяче відділення Тячівської районної лікарні завітало керівництво району з цінними подарунками – іграшки для розваг маленьких пацієнтів.  Зокрема, вручили відділенню подарунки депутат обласної ради, голова Тячівської районної державної адміністрації Василь Дем’янчук, депутат районної ради, начальник відділу охорони здоров’я Іван Фабрицій.

Діти раді не тільки подарункам, які їм привезли, а й спілкуванню. Насамперед  передали дітям дуже багато цікавих і корисних іграшок.
          Проте головне – це увага, людська щирість і теплі слова вітань та подяки за працю. Нині ж батьки, лікарі, дітлахи дякують за подаровану радість – іграшки, теплі слова.
    - «Ми сподіваємось на подальшу співпрацю, тому що вже переконалися – наші проблеми небайдужі владі, а допомога, – щира і послідовна. Тепер маленькі пацієнти швидше одужуватимуть, бо ваші і наші серця передали їм частинку свого тепла!», - ділиться медичний персонал дитячого відділення Тячівської РЛ.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

скачать dle 11.3