• Економіка

Архітектурно-містобудівна рада погодила проект розроблення детального плану території туристично-рекреаційного комплексу «Свидовець» за межами населеного пункту Лопухово

Нещодавно відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі капітального будівництва, містобудування та архітектури
    Тячівської районної державної адміністрації.
    Участь у засіданні взяли члени ради, - представники відповідних служб, архітектори району. Також були запрошені - перший заступник голови РДА Михайло Полажинець та сільський голова Лопухова Іван Фабрицій.
    На засіданні розглядався проект детального плану території туристично-рекреаційного комплексу «Свидовець», загальною площею майже 15 га, який буде частково розташовано за межами населеного пункту Лопухово, зокрема полонині "Гропа". Попередньо проект пройшов громадські слухання в селі Лопухово і був позитивно підтриманий місцевими мешканцями.
    З основними проектними рішеннями та техніко-економічними показниками присутніх ознайомила районний архітектор Оксана Маркова, виступ якої доповнив архітектор Володимир Віровбал та інші представники інвестиційного проекту «Свидовець».
    Як було зазначено планується будівництво найбільшого у країні туристично-рекреаційного курорту, який охопить майже у 4-5 разів більшу територію від «Буковелю». Основна частина лижніх трас проходитиме в Рахівському районі, зокрема в населених пунктвх Чорна Тиса і Ясіня та Івано-Франківській області. На Тячівщині буде споруджено нижню підстанцію, зокрема куди входять 4 ресторани у вигляді шале та інші заклади.
    Даний проект надасть можливість відкрити додаткові робочі місця і матиме позитивний вплив на розвиток туристичної галузі в районі та інфраструктури віддалених гірських населених пунктів. За підсумками голосування містобудівна рада погодилп проект розроблення детального плану території туристично-рекреаційного комплексу «Свидовець» за межами населеного пункту Лопухово, який подано на затвердження голові райдержадміністрації.
    Прес-служба Тячівської райдержадміністраціїскачать dle 11.3