• Культура

Тячівська ДШМ дала звітний концерт

Вчора, 24 травня, у Тячівському районному будинку культури відбувся звітний концерт Тячівської ДШМ. У залі зібрались батьки, викладачі, учні школи.
    Із закінченням навчального року колектив школи  та дітей привітали представники районної та міської влади – перший заступник голови Тячівської РДА Михайло Полажинець, секретар виконкому, керуюча справами Тячівської міськради Ольга Решетар, а також головний спеціаліст відділу культури Тячівської РДА Ольга Магула та методист відділу Олеся Сасин. За досягнення в роботі  та вагомий внесок у розвиток дитячих талантів відзначили грамотами низку викладачів, пише Тячів.ком.

Грамоти отримали й переможці та призери районних конкурсів – учні фортепіанного відділу ДШМ Олена Гросич (викладач Інга Олашин), Даніел Пал (викладач Марта Мікла), Ольга Білей (викладач Тетяна Фекете), Алла Янкощук, Артур Драч, тріо баяністів у складі Алли Янкощук, Орисі Синичко та Артура Драча (викладач Любов Кузьма).
    Гостей привітав директор Тячівської дитячої школи мистецтв Андрій Іващук, теж відзначив викладачів і вихованців: зокрема, учня відділу образотворчого мистецтва Петра Левдаря – за перемогу у ІІІ етапі Всеукраїнського учнівського конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої», Даніела Рожі – за перемогу у ІІІ турі XI обласного дитячо-юнацького конкурсу образотворчого мистецтва «Легенди Карпат» (викладач Любов Церкуник).
    Затим юні таланти продемонстрували глядачам свої досягнення за рік. Концертна програма складалася з трьох десятків номерів у виконанні хореографічних, вокальних, інструментальних,  хорових колективів та  індивідуальних виконавців. У фойє будинку культури всі бажаючі мали можливість оглянути виставку робіт вихованців відділення образотворчого мистецтва. скачать dle 11.3