• Культура

У Тячеві пройшов дитячий фестиваль «Юні таланти Тячівщини» (ФОТО)

28 травня на площі Поштовій відбувся районний дитячий фестиваль «Юні таланти Тячівщини» у якому взяли участь кращі колективи та виконавці переможці районних, обласних, Всеукраїнських конкурсів і фестивалів.

Глядачів свята тішили виступи 22 учасників які представляли Тячівську, Ганичівську, Буштинську, Нересницьку, Тересвянську, Углянську, Дубівську, Солотвинську, Нижньоапшанську школи мистецтв району та клубні заклади сіл: Руське Поле, Терново, Вишоватий, Угля, Грушово, Красна. Учасникам дитячого фесту ведучі - Олеся Лунгу та Микола Крегул, вручили Диплом оргкомітету фестивалю та запросили запустити в небо повітряну кульку з побажанням. Діти із задоволенням озвучували свої побажання: міцного здоров’я, миру, благословіння Україні, усмішки всім українцям, творчих успіхів колективу та інші відпускаючи кольорові повітряні кульки. Біля сцени учасники фесту та юні глядачі мали змогу намалювати свою мрію, в чому їм допомагала провідний бібліотекар районної дитячої бібліотеки для дітей Анна Сасин.
    На сцені була розміщена книжкова виставка «Щасливе дитинство» яку оформили працівники районної дитячої бібліотеки.скачать dle 11.3