• Охорона здоров'я

Почесними обласними грамотами до Дня медика нагороджено начальника відділу охорони здоров’я

Призначення лікаря – рятувати життя людей і оберігати їхнє здоров’я. Ці споконвічні цінності є найважливішими за всі скарби у світі, тому  професія медика була, є і буде однією з найблагородніших. З нагоди дня медичного працівника у минулого тижня в фойє Закарпатської облради та ОДА відбулися урочистості за участі очільників Закарпаття – Геннадія Москаля та Михайла Рівіса, керівників та працівників різних медичних установ та закладів краю, представників обласного комітету профспілки працівників охорони здоров’я.

Відтак, начальника галузі медицини нагороджено почесною грамотою Закарпатської обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у справу покращення надання медичної допомоги населенню області, високий професіоналізм та грамотою обласної ради за вагомий особистий внесок  у забезпечення реалізації  державної політики в галузі.
    -          «Мені надзвичайно приємно отримати такі відзнаки за працю. Медичний працівник  для будь-якої людини є вірний помічник, починаючи з його народження. Посмішка лікаря це перше, що бачить дитина, з’явившись на світ. Незалежно від спеціальності та місця роботи місія медика полягає у служінні людям. Це свято також відзначають десятки тисяч людей, яким ви подарували радість одужання, які вірять у ваші знання, вміння та досвід. Щиро дякую за довіру і бажаю всім  Вам щастя, благополуччя, стабільності та Божого благословення» - побажав Іван Фабрицій.скачать dle 11.3