• Освіта / Головне

07 квітня 2017 року в м.Ужгород відбувся обласний фестиваль-конкурс «Воскресни писанко!».

Тячівщину представляли вихованці Тячівського районного ЦДЮТ ,  учні  Буштинської гімназії-інтернату  та керівники: Рущак Ольга Василівна (вчитель образотворчого мистецтва), Плиска Наталія Андріївна (керівник гуртка "Образотворче мистецтво").

Уміння  створити особливий художньо-естетичний образ, оригінальність композиції, розмаїття і вишуканість учні проявили під час проведення майстер-класу.
    З метою залучення учнівської молоді до збереження культурної спадщини українського народу, народних традицій щодо виготовлення писанок, учні шкіл району представили писанки, виготовлені власними руками в таких техніках виконання як:
    - традиційна писанка розтопленим воском (батикова техніка),
    -  ,,Дряпанка”,
     - ,,Мальованка”,
    - ,,Зернівка”,
     - писанка, прикрашена бісером,
    - писанка, виготовлена у техніці квілінг,
    - писанка, виготовлена з глини та інші.
    Для  оформлення писанкового дерева було використано 396  найкращих писанкових композицій.
    Виставку відвідали голова Тячівської РДА В.Ю.Дем’янчук, та депутат Закарпатської обласної ради В.В.Федурцьо.скачать dle 11.3