• Заходи / Охорона здоров'я

У Тячівській РДА відбулася нарада щодо малюкової смертності

На днях, в Тячівській райдержадміністрації відбулася нарада під керівництвом першого заступника Тячівської РДА Михайла Полажинця, начальника відділу охорони здоров'я Івана Фабриція, за участю головного лікаря Тячівської райполіклініки Йосипа Болдессарі, т.в.о головного лікаря Тячівської районної лікарні Віктора Поповича та головних лікарів медичних закладів району.

Обговорювали питання щодо малюкової смертності за І-ше півріччя 2017 року.
    Начальник відділу охорони здоров'я Іван Фабрицій звернувся до присутніх та заявив про необхідність приділяти більше уваги даній проблемі.
       Згідно інформації, у районі померло 13 дітей В структурі смертності перше місце посіли вроджені вади розвитку.  Кожен випадок поступлення дитини в реанімаційне відділення розглядається на виробничих нарадах у відділеннях з проведенням детального аналізу кожної окремої ситуації.
       Підсумовуючи нараду, наголошено на тому, що проблему малюкової смертності, як і дитячої в цілому слід розглядати у більш широкому плані, а не тільки з точки зору медичного обслуговування. З метою покращення роботи соціально важливих галузей в районі, за підсумками наради, головуючим дано ряд відповідних доручень щодо підвищення ефективності спільних заходів з профілактики малюкової смертності в районі.

Зульфія Бабаєва,
                                                                                      прес-служба Тячівської РДА