• Заходи

У Тячеві відзначили День Національної поліції

В урочистостях до Дня Національної поліції України, що відбулися 4 серпня у приміщенні Тячівського районного відділу поліції, взяли участь голова районної державної адміністрації Василь Дем'янчук, голова районної ради Василь Каганець, начальник Тячівського РВ УМВС України в Закарпатській області Василь Майданик, керівники силових структур регіону, та ветерани.

Керівник райдержадміністрації Василь Дем'янчук наголосив, що нині українці переживають історичний час – період великих змін та викликів, а одночасно – й нових можливостей. Побажавши усім присутнім здоров’я, родинного затишку та натхнення, відтак вручив кращим працівникам правоохоронних органів району Почесні грамоти державної адміністрації.
    Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

скачать dle 11.3