• Заходи / Культура / Головне

Керівництво району привітало діток учасників АТО з Днем Святого Миколая

22 грудня у великому залі РБК відбувся традиційний районний святковий концерт до Дня Святого Миколая «Святий гість».

Казкові герої святкової програми Вовк (Наталочка Рішко), Лисичка (Даринка Майор), Ведмедик (Любомир Куцин), Зайчик (Мирослава Попович), Ангел (Анастасія Цубера), Дівчатка (Ніка Ширма, Олеся Лунгу, Рената Риго, Віра Кут) запрошували на сцену творчі колективи. Глядачам дарували музичні номери учні Дубівської, Ганичівської, Буштинської, Тересвянської, Углянської, Нересницької дитячих шкіл мистецтв району та будинку культури села Руське-Поле.
    Кожному учаснику святкової концертної програми та дітям учасників АТО голова Тячівської районної державної адміністрації Дем’янчук Василь Юрійович та голова районної ради Фабрицій Іван Іванович вручили солодкі подарунки з допомогою св.Миколая (Микола Крегул) та помічника Миколая (Лева-Родіона Ребара).

Районний святковий концерт до Дня Святого Миколая «Святий гість»

скачать dle 11.3