• Регуляторна політика

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я голови Тячівської районної державної адміністрації "Про припинення опалювального сезону" 11.04.2016 №183

голови Тячівської районної державної адміністрації Закарпатської області

__11.04.2016__                             Тячів                                        № __183__

Про припинення опалювального сезону

Відповідно до статей 6 і 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України № 630 від 21 липня 2005 року «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», розпорядження голови державної адміністрації від 15.10.2015    № 558 «Про початок опалювального сезону» та у зв’язку з тим, що температура повітря приміщень закладів освіти та охорони здоров’я відповідає Державним санітарним правилам і нормам:

1. Припинити опалювальний сезон 2015-2016 років з 12 квітня 2016 року для закладів освіти та охорони здоров'я.

2. Відділу з питань внутрішньої політики апарату державної адміністрації (Немеш Л.В.), редакції районної газети «Дружба» (Фіцай О.Ю) повідомити громадськість району про припинення опалювального сезону 2015 – 2016 років для закладів освіти та охорони здоров’я.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови державної адміністрації Погара В.О.

Голова державної
    адміністрації                                                                                          В.Дем'янчук

скачать dle 11.3