• Новини / Заходи / Освіта / Головне

  У Тячеві відзначили День працівника освіти


  Один раз на рік, у найпрекраснішу пору року, коли шелестить падолистом осінь, приходить професійне свято – День вчителя.

  Це не тільки професійне свято вчителів. Це свято усіх, хто глибоко шанує працю педагога, вихователя, наставника підростаючого покоління.
  Напередодні освітянського свята,   у Тячівському ЦДЮТ  відбулося урочисте зібрання.  
  Привітати педагогів завітали  голова РДА Василь Дем’янчук, його перший заступник Михайло Полажанець, голова районної ради Василь Каганець та заступник Василь Кушілко та ін.
  Найперше, до присутніх звернулись начальник управління освіти РДА Марія Думнич та голова райкому профспілки працівників освіти Іван Малешко. які привітали колег зі святом й побажали їм натхнення у роботі. 
  Надалі вдячність педагогам виголосив голова РДА Василь Дем’янчук, який зокрема відмітив, що саме вчителі формують майбутнє нації, і від них залежить, якою буде Україна завтра. Також наголосив, що з прийняттям нового "Закону про освіту"  працівники отримають більшу зарплату та соціальний захист,  а сама галузь - поштовх до розвитку, згідно європейських стандартів.  З нагоди свята всім педагогам району буде виплачено премію. До привітань від імені депутатського корпусу долучився голова райради Василь Каганець. 
   А також кращі педагогічні колективи та кращих педагогів району було відзначено грамотами обласної та районної влади. Почесною грамотою обласної державної адміністрації нагороджено О.С.Гудак - вчителя математики Тересвянської ЗОШ І-ІІІ ст, Н.С.Мацолу - начальника відділу дошкільної та загальної середньої освіти Тячівської РДА, подякою  голови ОДА - І.І.Руснака - директора Тарасівської ЗОШ І -ІІІ ст.
  Також почесні грамоти Закарпатської обласної ради отримали: Д.В.Буга - директор Глибокопотіцької ЗОШ І-ІІІ ст, М.М.Фельбаба -директор Ганичівської ЗОШ І-ІІІ ст, подяку - Л.М.Фіцай - вчитель  початкових  класів Солонівської ЗОШ І-ІІ ст. -
  Святкового  настрою та щирих усмішок присутнім додали музичні виступи вихованців шкіл, ЦДЮТ  та працівників відділу культури. У виконанні Андріани Ференчук прозвучала пісня "Любі вчителі", вокального тріо будинку культури - "Україна" Софії Юрчик - "Подарую посмішку", Анастасії Бокоч і Юрія Зизня - "Хай буде щастя", Віталії Мацоли - "Музика надії і любові".
  Соло на саксофоні "Довга дорога в Дюнах" подарував викладач Дубівської ДШМ Юрій Горгаль. Всіх присутінх у залі також привітали учасники танцювального гуртка ЦДЮТ та хореографічного колективу Буштинської школи-інтернату "Квіти Карпат" . 
  Прес-служба Тячівської райдержадміністрації  

  .