• Новини / Економіка

  XVI МІЖНАРОДНИЙ ПРОМИСЛОВИЙ ФОРУМ 21 - 24 листопада 2017  Міжнародний промисловий форум — найбільша промислова виставка в Україні. У 2005 році вона була зареєстрована у Міжнародній Асоціації Виставкової Індустрії (UFI), що є найвищим рівнем світового визнання для виставки.


  Міжнародний промисловий форум включає в себе спеціалізовані виставки у галузі металообробки, машинобудування та суміжних областей, а також насичену програму науково‑практичних конференцій, семінарів, презентацій учасників форуму.
  Учасниками виставки є провідні промислові підприємства України, близького та далекого зарубіжжя. Щорічно під час форуму презентуються новітні промислові технології, обладнання, інструмент, комплектуючі, послуги.
  У рамках форуму:
  Міжнародні спеціалізовані виставки:
  - Металообробка (металообробні технології, обладнання)
  - УкрВторТех (комісійна техніка, обладнання)
  - УкрЛитво (обладнання та технології для ливарного виробництва)
  - УкрЗварювання (технології, обладнання та матеріали)
  - Гідравліка. Пневматика
  - Підшипники (підшипники котіння та ковзання, вільні деталі: шарики та ролики, втулки стягувальні, технології, обладнання та інструмент для виробництва підшипників)
  - УкрПромАвтоматизація (автоматизація виробництва, автоматизовані системи управління технологічними процесами, автоматизація об'єктів промисловості)
  - Підйомно‑транспортне, складське обладнання
  - Зразки, стандарти, еталони, прилади (контрольно‑вимірювальні прилади, лабораторне та випробувальне обладнання, метрологія, сертифікація)
  - Безпека виробництва (засоби захисту, безпека робочої зони)

  Організатор:
  ТОВ «Міжнародний виставковий центр»

  Місце проведення:
  Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр, 
  Броварський проспект, 15, станція метро "Лівобережна"

  Контакти:

  тел.: (044) 201-11-65, e-mail: lilia@iec-expo.com.uamaria@iec-expo.com.ua