• Новини / Охорона здоров'я / Головне

  Благодійники передали Тячівській поліклініці сучасний УЗД -апарат

         
  На переконання медиків успішне лікування захворювань людини залежить від ранньої і правильної діагностики.

   
         Для її проведення на сьогодні використовуються новітнівинаходи науки і техніки. Одним із таких методів є УЗД обстеження, яке проводиться  за допомогою  сучасногомедичного обладнання.  Воно дозволяє обстежувати  чи не всі органи та виявляти різні утворення, патології й захворювання.   
           Саме такий мобільний  УЗД   апарат  на днях отримала Тячівська поліклініка від норвежських благодійників за сприянням  Закарпатського  благодійного фонду "Дім милосердя" (  директор Василь Фенчак  та Валерій Валько)  Чимало зусиль для того, щоб дане обладнання було доставлено саме на Тячівщину  доклали:Василь Дем'янчук  та Іван Фабрицій, а також меценат  Михайло  Дьордяй та депутат Тячівської районної  ради  Володимир Мідянко.
           В передачі ультразвукового обладнання взяли участь:  голова Тячівської  державної адміністрації Василь Дем'янчук та перший заступник  Михайло Полажинець,  голова районної ради Іван Фабрицій. Були також присутніми: меценат  Михайло  Дьордяй,  головний лікар КЗ "Тячівська районна поліклініка"  Йосип Болдисарій, головний лікар КЗ "Тячівська стоматполіклініка"  Ярослав Рапавий  та радник голови, волонтер  Віталій Богдан.  
           Насамперед  Василь Дем'янчук  висловив щиру вдячність меценатам за сприяння в покращенні матеріально-технічного стану медичних закладів Тячівщини. Наголосив, що це не перша така акція, адже  керівництво  району вже декілька років тісно співпрацює з благодійними фондами та організаціями в рамках різних гуманітарних проектів, в тому числі і з-за кордону.
           Про таку співпрацю найбільш детально розповів голова Тячівської районної ради Іван Фабрицій, який ще донедавна очолював відділ охорони здоров'я РДА. Зокрема відмітив, що представники  благодійних організацій  із Норвегії приїздили на Тячівщину  та ознайомились з ситуацією в медицині і пообіцяли свою допомогу.  Після цього в район неодноразово надходила гуманітарна допомога у вигляді медичного обладнання, спецтехніки, ліків та різного виду матеріальних засобів.
           Свої міркування щодо  покращення ситуації в  медицині за допомогою благодійних заходів виразили  меценат Михайло  Дьордяй та волонтер Віталій Богдан. Вони,  до речі,  є активними учасниками таких акцій, які неодноразово проводяться на території району та  організовують доставку гуманітарної допомоги тощо.
         У свою чергу головний лікар Йосип Болдисарій насамперед висловив від імені колективу щиру вдячність керівництву району за ремонти, які на сьогодні проводяться в приміщенні поліклініки. І також висловив сподівання, що влада й надалі приділятиме належну  увагу їх закладу щодо  матеріально-технічного забезпечення  та належних умов  праці.
        А отриманий  апарат УЗД  розміщено у 8 кабінеті (лікар П.І.Андришин)   і він буде спрямований  у роботі на ранні виявлення захворювань, скринінгові методи обстеження та діагностику після проведення лікування.  Таке  обладнання стане  дуже хорошим і надійним помічником кожного лікаря поліклініки і сприятиме наданню якісних медичних послуг  населенню. .
           Прес-служба Тячівської райдержадміністрації