• Новини / Заходи / Освіта

  Вибрати майбутню професію тячівським випускникам допомагали цікавим заходом  Минулого тижня Тячівським районним центром зайнятості проведено профорієнтаційний захід для випускників загальноосвітніх навчальних закладів м. Тячів: під назвою «Випускник» за участі представників навчальних закладів різних рівнів акре
  дитації. Серед присутніх також були  - перший заступник голови Тячівської РДА  Полажинець М.М, директор Закарпатського обласного центру зайнятості – Фущич Ю Перед учнями виступили -  
  декан факультету з іноземної філології ДВНЗ «УжНУ», член національної спілки письменників України – Рошко М. М., доцент кафедри політології і державного правління ДВНЗ «УжНУ» – Петрінко В. С., аспірант ДВНЗ «УжНУ» - Блажівська Р. заступник директора Закарпатського машинобудівного технікуму – Курман С. В., заступник директора Тячівського професійного ліцею з навчально – виховної роботи – Балашова Ю. В. Вони провели презентацію навчальних закладів, ознайомили учнівську молодь з умовами здобуття омріяних професій, терміни навчання, кваліфікаційні перспективи, форми та терміни навчання, проживання в гуртожитку. Старшокласники мали нагоду переглянути цікаві та пізнавальні відеоролики про життя студентів.

  Такожвипускників було проінформовано про послуги служби зайнятості для учнівської молоді, ознайомлено з різними рівнями акредитації навчальних закладів , ознайомлено з найбільш затребуваними професіями на ринку праці регіону.
  Як було зазначено, саме такі заходи як акція «Випускник», сприяють формуванню у молоді особистого ставлення до професії, свідомому прийняттю рішення щодо її обрання, а також допоможуть реально підвищити престижність робітничих професій, які на сьогодні користуються попитом на ринку праці, розкрити можливості їх здобуття у відповідних навчальних закладах з подальшим працевлаштуванням.

  Прес-служба Тячівської райдержадміністрації