• Новини / Заходи

  Працівники Усть-Чорнянського пошуково-рятувального загону отримали гуманітарну допомогу


  Місія працівників Усть-Чорнянського пошуково-рятувального загону - допомагати тим, хто потрапляє в небезпечні ситуації під час відпочинку та мандрівок у гори.
  А такі випадки у мальовничих місцях Тячівщини трапляються досить часто. У пошуках адреналіну, люди інколи забувають про елементарні правила безпеки поводження в дикій природі.
  Тому професійна команда рятувальників завжди на посту і готова будь-якої миті прийти на допомогу. Та місія ця нелегка, і доводиться її виконувати у будь яку пору року, не зважаючи дощ, спеку, мороз чи холод. Важливу роль відіграють не лише професійні навики, а й матеріально-технічне забезпечення, яке на сьогодні бажає бути кращим.
  Вагому підтримку надають благодійники. От і зовсім нещодавно загін отримав спальні мішки від громадської Тячівської організації інвалідів війни, Збройних сил України, яку очолює Михайло Вурста. Рятувальники висловлюють вдячність за надану допомогу до спорядження, яке використовується під час проведення пошуково-рятувальних операцій у гірських масивах.
  Прес-служба Тячівської райдержадміністрації