• Актуальне / Заходи / Головне

  Депутати Тячівської райради внесли зміни до районного бюджету


  Сьогодні, 14 серпня, відбулося друге пленарне засідання дев’ятої сесії Тячівської районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Василь Каганець. Також у роботі сесії взяв голова Тячівської РДА Василь Дем’янчук та заступник голови районної ради Василь Кушілка.


  У залі зареєструвались 38 із 42 депутатів районної ради.Відтак присутні у залі розглянули основне питання порядку денного - це внесення змін до районного бюджету на 2017 рік. На першому пленарному засіданні, яке відбулося позаминулого тижня Тячівською райдержадміністрацією були подані на розгляд і затвердження пропозицій щодо  співфінансування ремонту доріг та об'єктів соціальної сфери , які заплановані і вже здійснюються  за рахунок держбюджету, фонду регіонального розвитку, обласного бюджету та перевиконання митних платежів.  Однак при обговоренні даного питання розподілі бюджету депутати внесли  ряд змін, які були прийняті за основу.
  Як розповів голова Тячівської райдержадміністрації Василь Дем'янчук,  пропозиції депутатів  враховані, більшість із них буде профінансовано одразу ж, дещо заплановано з інших джерел  та буде закладено при розробці бюджету на наступний рік.  
  В той же час наголосив, що район отримав майже 46 млн. грн. з різних джерел фінансування. Значні  суми надійшли:  з обласного бюджету - 16 млн. 866 тис. грн., проведення з експерименту з розвитку  автомобільних доріг - 19 млн. грн.,  субвенція на соціально-економічний розвиток 2 млн.  грн та ін.  І всі ці кошти розприділено для виконання намічених робіт по населених пунктах району.  
  Також Василь Юрійович нагадав депутатам, щоб подавали свої звернення та запити заздалегідь, аби їх можна врахувати при підготовці основного фінансового документу на  2017 рік.
  Відтак більшість депутатів підтримали  уточнений варіант змін до бюджету на 2017 рік.  Незрозумілою є позиція декількох депутатів,  які не голосували за дане рішення.  Проти -  Немеш І.П.; утримались - Дочинець В.М. , Малько І.І. ,Олаг М.В., Левко Г.Ю.; не брали участь у голосуванні - Грабарь І.І., Карпа В.Т., Келемен І.Ю., Кус В.І., Куцин І.І., Марина В.І., Паканич М.А., Стойка В.В., Федина М.В. 
  Напрошується думка,  що ці народні обранці не вболівають за розвиток району і покращення життя своїх виборців. Адже у бюджеті, за який вони не голосували  закладено основні роботи з проведення ремонту доріг, берегоукріплень та об'єктів соціальної сфери.  
  На сесії  у питаннях різне  депутати прийняли рішення звернутись до обласного керівництва щодо прискорення утворення госпітального округу з центром в місті Тячів.

  Прес-служба Тячівської райдержадміністрації