• Актуальне / Суспільство

  До уваги пільговиків Тячівського району!   
      Тячівське управління соціального захисту повідомляє, що Постановою Кабінету Міністрів України № 389 від 4 червня 2015 р. “Про затвердження Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї” (із змінами та доповненнями) з 1 липня 2015 року затверджено порядок надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї в розрахунку на одну особу.         Величина доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу з 01.01.2017 року складає 2240,00 грн. на члена сім’ї.
      Для відновлення права на отримання пільги з другого півріччя 2017 року на житлово-комунальні послуги (енергопостачання, газопостачання, водопостачання і водовідведення) та компесацію на придбання скрапленого газу і твердого палива - у разі відсутності газопостачання, деяким категоріям пільговиків, а саме:
  • багатодітним сім'ям;
  • працюючим пільговикам ( пенсіонерам освіти, медицини,         учасникам війни, “дітям війни”, працівникам служби       цивільногозахисту на пенсії )  необхідно звернутися до управління соціального захисту із декларацією про доходи пільговика.
             Одночасно повідомляємо, що у випадку зміни складу сім'ї пільговика (для багатодітних сімей), необхідно надати довідку про оновлений склад сім'ї, копію продовженого посвідчення багатодітної сім'ї, довідки про присвоєння ідентифікаційного коду та свідоцтва про народження дитини.
             
   Тячівське управління соціального захисту населення