2 серпня у Тячеві відбудеться мандрівний культурно-просвітницький фестиваль «З КРАЇНИ В УКРАЇНУ»

2019-07-31 09:38:33
Вже цієї п’ятниці, 2 серпня, у Тячеві відбудеться фестиваль «З країни в Україну».
Насичена програма, тематичні майданчики, музичний концерт – одноденний фестиваль прийде до смаку кожному, не залежно від віку і зацікавлень.Містечко майстрів, клуб інтелектуальних ігор, обмін книжками і літературні ігри у відкритій бібліотеці, спортивні змагання, спілкування з місцевою владою та знайомство з громадськими організаціями, фотовиставка і дитячий майданчик – все це і багато іншого чекає на мешканців міста Тячева 2 серпня.
З 14 до 18 години кожен охочий матиме змогу взяти участь у майстер-класах, змаганнях, дискусіях, ознайомитися із робототехнікою на майданчику «Сучасна Україна», пройти тренінг із базової підтримки життєдіяльності тощо. А ввечері відвідати музичну сцену, де гратимуть українські гурти: VERBA, One Light Inside, Nesprosta, ХАС, BALAKLAVA BLUES (CA), KiRA MAZUR.
Місце проведення фестивалю – площа Поштова та галерея ім.Ш.Голлоші. Вхід вільний.