• Актуальне

Голова Тячівської РДА Василь Дем'янчук привітав участників свята Дня Дунаю у Тячеві

Сьогодні 1 липня у Тячеві, на площі Поштовій, відбулося свято День Дунаю у басейні Тиси-2017.

Цьогоріч День Дунаю було заплановано провести спільно з Румунією, оскільки у 2017 році святкується 25 років встановлення дипломатичних відносин між Україною та Румунією.
    В офіційній частині свята гостей привітали: т.в.о. міського голови Іван Клебан, голова Тячівської районної державної адміністації Василь Дем’янчук, заступник міністра екології та природних ресурсів України Микола Кузьо, начальник управління державного агенства водних ресурсів України В’ячеслав Розгон, представник Європейського союзу в Україні Олександр Квітко, Консул Румунії в смт Солотвино Габріел Нікола та ін.
    Голова Тячівської РДА Василь Дем’янчук передав учасникам дійства щирі вітання від голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля. А також наголосив на дбайливому ставленні та збереженні навколишнього середовища і зокрема водних ресусів басейну річки Тиса.
    Під час свята відбулося відкриття муралу «Моя Тиса» в центрі Тячева та квест для дітей «Мандрівка від Тиси до Дунаю. Відтак - нагородження школи-переможця в конкурсі «Пластикові скарби» та передача контейнерів м.Тячів від компанії «Беверіджиз-Україна», які отримала Руськополівська ЗОШ. А також аква-оскар та демонстрація коротких відео переможців у конкурсі «Моє життя та Тиса».
    Дійство супроводжувалось музичними вітатаннями у виконанні дитячих колективів та аматорів сцени. Попри несприятливі погодні умови свято відбулося і принесло його учасникам масу приємних вражень та відчуттів.
    Прес-служба Тячівської райдержадміністрації