• Актуальне / Заходи / Суспільство

:У Дубовому встановлено світлофор біля школи: фото

Аби покращити безпеку учасників дорожнього руху та на прохання мешканців Дубового біля загальноосвітньої школи було встановлено світлофор за сприяння обласного депутата Василя Федурцьо.
      Протягом багатьох років батьків та педагогічний колектив турбувало питання щодо безпеки дорожнього руху біля загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1. Адже поряд зі школою пролягає дорога, де рух транспорту як міського, так і міжміського сполучення досить інтенсивний.
     - Раніше тут через відсутність світлофорів та пішохідного огородження була висока концентрація дорожньо-транспортних пригод, тим більше тут навчаються діти.  Нині дубівчани радіють, що небезпека подолана. Крім того, передбачений і звуковий сигнал для незрячих. – розповідає Василь Федурцьою.
     Діти щодня, йдучи до  школи, переходять  проїжджу частину дороги. Цю проблему було вирішено шляхом встановлення сучасної системи світлофорного регулювання. Пішохідний світлофор обладнано звуковим сигналом. Облаштування світлофорного регулювання дало можливість створити належні умови для пішоходів, покращити безпеку учасників дорожнього руху, знизити ризики аварійних ситуацій. Найголовніше - дорога до школи стала безпечною для учнів.
    - Варто зауважити, що за результатами статистики дорожньо-транспортних пригод, зазначений район у Дубовому є найбільш небезпечним саме для пішоходів. Досить велика протяжність вулиці провокувала власників транспортних засобів перевищувати допустиму швидкість руху. Зараз же врегулюванням транспортно-пішохідного руху в Дубовому задоволені як пішоходи, так і водії. – зазначає голова Тячівської РДА Василь Дем’янчук.