• Актуальне / Заходи / Суспільство

У Тячеві відбулися урочистості до Дня вшанування ліквідаторів наслідки аварії на ЧАЕС

Сьогодні, в Тячеві, відзначили День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. У цей день люди вклоняються перед мужністю, самовідданістю та високим професіоналізмом ліквідаторів.  Не дивлячись на відсутність обладнання, інструкцій та досвіду вони робили все, що від них залежало і віддали своє здоров’я та життя заради життів мільйонів інших громадян.

Відтак, в Тячівській районній галереї ім. Ш.Голлоші відбулися урочисті вшанування ліквідаторів участь в яких взяли – перший заступник голови Тячівської райдержадміністрації Михайло Полажинець та керівник апарату Богдан Макусій.
     – «Ми є свідками героїчних зусиль цілого покоління наших співвітчизників, які врятували майбутнє для своїх нащадків.. Низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС, які, не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії та всіма силами зупинити розбурхану стихію некерованої ядерної реакції. Ми глибоко їм вдячні за великий героїзм, самовідданість та мужність у тих екстремальних обставинах» - зазначив Михайло Полажинець.
        «Щиро бажаю усім ліквідаторам та їхнім родинам міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди.  Хай добро зроблене вами повертається сторицею!», – додає перший заступник голови Тячівської РДА.
    Прес-служба Тячівської райдержадміністрації