• Актуальне / Заходи / Суспільство

  Відбулася остання сесія Тячівської районної ради 2017 року: затвердили програми, прозвітувалися та ухвалили найголовніше - бюджет   Сьогодні, 22 листопада, під головування очільника Тячівської районної ради Івана Фабриція відбулося засідання одинадцятої сесії райради.

     Участь у роботі сесії також взяли голова Тячівської райдержадміністрації Василь Дем'янчук, заступник голови районної ради Ігор Грабар.
    Очільник райради розпочав роботу із оголошення сумних  звісток, що надійшли з початку грудня зі сходу країни - у зоні АТО загинуло троє воїнів-земляків, які проходили військову службу за контрактом у 128-й окремій гірсько-піхотній бригаді.
      Після чого, традиційно привітав депутатів, які святкували своє день народження в міжпленарний період.
    Відтак, Іван Фабрицій та Василь Дем'янчук вручили спільну відзнаку обласної ради та обласної державної адміністрації Володимиру МІДЯНКО - нагрудний знак «ЗА РОЗВИТОК ЗАКАРПАТТЯ» за багаторічну сумлінну працю, активну участь у громадському житті та високий професіоналізм.
   Далі депутати перейшли до формування порядку денного та внесли зміни до раніше затвердженого. Відтак, на порядку денному були поставлені питання стосовно:
   - Програми економічного і соціального розвитку Тячівського району;
   - затвердження районних Програм та внесення змін і доповнень до діючих;
  - про майно;
  - про внесення змін до районної бюджету на 2017 рік;
  - про затвердження районного бюджету на 2018 рік;
  - про інформацію керівника Тячівської місцевої прокуратури стосовно проробленої роботи протягом 2017 року;
  - різне;
     За більш як двогодинної плідної роботи, депутати ухвалили важливі рішення у різних сферах життєзабезпечення краю, затвердили нові програми та скерували Звернення до вищих органів державної влади. Та найголовніше – ухвалили  головний фінансовий документ – бюджет району на 2018 рік.
        Насамкінець голова Тячівської районної державної адміністрації Василь Дем’янчук  та голова Тячівської районної ради Іван Фабрицій подякували депутатам за пророблену роботу за рік, побажали веселих новорічно-рідзв’яних свят та успіху!

   Прес-служба Тячівської райдержадміністрації