• Актуальне / Заходи / Суспільство

У Тячівській РДА відбулася нарада з сільськими головами стосовно питань забезпечення та захисту прав дитини

24 січня, в  Тячівській райдержадміністрації відбулася нарада з головами сільських рад, яку зініціювала служба у справах дітей державної адміністрації.
    На нараді були присутні – голова Тячівської райдержадмінстрації Василь Дем’янчук, його заступники – Михайло Полажинець та Віктор Погар, голова Тячівської районної ради Іван Фабрицій, начальник служби у справах дітей Тячівської райдержадміністрації Ольга Роспопа, начальник відділу з питань соціального захисту дітей, профілактики злочинності, та правопорушень служби у справах дітей державної адміністрації Наталія Жмурко.
    Метою проведення наради було обговорення питань порядку денного:
    • Про виконання листа від 11.01.2018 р №03-30/11, щодо надання пропозицій на придбання соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2018 ;
    • Про виконання листа від 17.01.2018 №03-30/23, щодо стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки;
    • Щодо питання стосовно раннього виявлення сімей, які опинилися у складних життєвих оставинах;