Хустщина готується до відкриття відновленого приймального відділення Центральної районної лікарні, у межах президентської ініціативи ВОЛОДИМИРА ЗЕЛЕНСЬКОГО «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»

2021-07-19 15:57:59
Капітальний ремонт з переплануванням приймального та дитячого відділень під відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги проходив у межах президентської ініціативи Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Будівельні роботи, благоустрій тут завершені, очікують лише документів на введення в експлуатацію відновлених приміщень та діагностичного обладнання, яке для закладу закупили також за державні кошти.

У лікарні змонтували апарат ультразвукової діагностики, систему рентгенографічну Perform–X та комп'ютерний томограф Aquilion Lightning 32-зрізовий загальною вартістю понад 18 мільйонів гривень.