• Актуальне / Заходи / Освіта / Головне

  У Тересвянському ДНЗ "Веселка" урочисто відкрито групи, одна з яких з вивченням угорської мови:ФОТО

    13 липня, в дошкільному навчальному закладі «Веселка», що знаходиться в Тересві, відбулася радісна довгоочікувана подія  -   зафункціонували нові групи загального розвитку для дітей «Бджілка», «Слоненя» та «Міці Моцко», одна з яких з поглибленим вивченням угорської мови.
        Відкриття групи – це завжди велике і яскраве свято, а особливо для малечі, котра вже давно очікувала входин у дитячий казковий світ. Цю подію з нетерпінням чекали і батьки дітей, адже відкриття нової групи дало змогу отримати дошкільну освіту 72 малюкам.
     Серед запрошених гостей захід відвідали: керівник Міністерського управління Угорського уряду -  Шандор Етвеш, ректорка Закарпатського угорського інституту імені Ференца Ракоці ІІ Ілдика Орос,  перший заступник голови Тячівської райдержадміністрації Михайло Полажинець, начальник відділу дошкільної та загальної середньої освіти
   Тячівської районної державної адміністрації Наталія Мацола, завідувач Буштинським ДНЗ "Святої Єлізавети" Марія Токар, завідувач Солотвинського ДНЗ від реформаторської церкви Єва Поліська, директор Солотвинської школи з угорською мовою навчання Емерих Бенедек, голова Тересвянського осередку КМКС Магдалина Філіп та представники громадськості.
     Під час урочистого відкриття групи перший заступник голови районної державної адміністрації  Михайло Полажинець зазначив, що серед пріоритетних завдань районної влади – забезпечити малечу можливістю відвідувати дошкільні навчальні заклади,  наголосив, що керівництвом  райдержадміністрації та відділу освіти ведуться роботи  щодо удосконалення.Та зазначив, що відкриття цих груп дає можливість новоприйнятим малюкам отримати  ті знання і вміння, які допоможуть їм стати в майбутньому успішними учнями. 
    Урочистий захід пройшов на радість дітям і дорослим! Нехай час, проведений в дошкільному навчальному закладі, стане для малюків  яскравою сторінкою дитинства!
  Зульфія Бабаєва,
  прес-служба Тячівської райдежадміністрації
  Фото Дарина Мигалко