В Тячівській РДА відбулася робоча зустріч з питань протидії торгівлі людьми

2018-07-09 14:20:49

Сьогодні, 9 липня, в Тячівській райдержадміністрації відбулася робоча зустріч щодо здійснення громадського контролю щодо формування та реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми в Закарпатській області за підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ) Агенства ООН з питань міграції.
  Зустріч відбулася за участю першого заступника голови Тячівської РДА Михайла Полажинця, представників ЗГЖО"Веста" та суб’єктів НМВ виконання заходів з протидії торгівлі людьми в Тячівському районі.
  Метою зустрічі стало обговорення проблеми торгівлі людьми, питання виявлення та ідентифікації ПТЛ, фінансування заходів з протидії торгівлі людьми в районах, проведення інформаційних кампаній тощо.