2021-09-20 15:31:59
Як повідомляє заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк, продовжуються роботи з відновлення маршруту національного значення Н-09 Мукачево – Івано-Франківськ – Львів.На Рахівщині в урочищі Кузій підрядна організація зводить одразу кілька підпірних стінок. На одній ділянці дорожники проводять заміну низової габіонної конструкції. Неподалік укріплюють автошлях, будуючи нову верхову підпірну стінку: зараз уже забетонували 240 м із 470 м.
«Завдяки цим конструкціям укріплюємо береги, розширюємо дорогу, захищаємо місцевість та автошляхи від зсувів ґрунтів», — зазначив Ігор Шинкарюк.
За його словами, на цьому маршруті, окрім будівництва підпірних стінок, відновлюють дорожнє полотно та облаштовують узбіччя.
Все це стає можливим у межах реалізації амбітного проєкту Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».