• Охорона здоров'я

  Тячівська районна лікарня №1 отримала необхідну допомогу від благодійників


  Чергову допомогу з вкрай необхідних медичних препаратів та обладнання  отримала  районна лікарня від Закарпатського благодійного фонду розвитку та милосерддя "Нове життя", з яким вже декілька років поспіль тісно співпрацює керівництво Тячівської райдержадміністраці
  ї.
   
  А організували і провели акцію за сприяння голова Василя Дем'янчука  начальник відділу охорони здоров'я Іван Фабрицій та волонтер і радник голови Віталій Богдан.
   
   Цього разу в заклад завезено одноразові шприци,  дезінфікуючі засоби, рукавички та інші необхідні препарати, які розприділено по відділеннях лікарні. А також  - медичні тумбочки,  кушетки,  хірургічні лампи - стаціонарні і пересувні для перев'язок, негатоскопи тощо. Необхідне обладнання отримало хірургічне та травматоологічне відділення, реанімація.
   
  - Те обладнання, яке є в наявності,  його недостатньо. Лампи,  для прикладу,  часто ламаються. Тож отримані сьогодні стануть у нагоді для практичної роботи медпрацівників відділення, - розповів  Іван Фабрицій.
   
  Загалом допомога від благодійників, які співпрацюють із закордонними медичними організаціями,  є вкрай необхідною. Це дозволяє суттєво покращити матеріально - технічне  забезпечення медичних закладів району. І такі заходи  проводитимуться й надалі. В чому запевнив голова Тячівської РДА Василь Дем'янчук.
  -  Завдяки меценатству проводиться велика робота для підтримки  бюджетних установ району. Особливо це стосується  такої галузі як охорона здоров'я, яка на сьогодні потребує кращих умов і якості  надання  послуг населенню, – підкреслив Василь Дем'янчук..

  А також наголосив, що  керівництво району й надалі докладатиме усіх зусиль, аби медицина району функціонувала на відповідному рівні.
  Прес-служба Тячівської райдержадміністрації